Workflow BPMS

Sprawdzone możliwości zarządzania procesami

INFO

Workflow i BPMS to dwa innowacyjne rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspierają procesy biznesowe związane z obiegiem dokumentacji i informacji w przedsiębiorstwie.

workflow_img2Sprawnie działające organizacje i przedsiębiorstwa muszą dbać o ekonomiczny i niezawodny obieg najważniejszej dokumentacji firmy. Workflow i BPMS to dwa innowacyjne rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspierają procesy biznesowe związane z obiegiem dokumentacji i informacji w przedsiębiorstwie.

Workflow – aplikacja wspierająca obieg dokumentów, oparta na intuicyjnym i skutecznym mechanizmie akceptacyjnym. System wysoko ceniony przez naszych Partnerów za niezwykle prostą obsługę, niezawodność, a jednocześnie niski koszt wdrożeń.

BPMS – system informatyczny dedykowany średnim i dużym przedsiębiorstwom, w których funkcjonują skomplikowane i złożone procesy biznesowe. Pozwala na stworzenie modelu i uruchomienie dowolnego, nawet wielopoziomowego procesu i ścieżki decyzyjnej (dzięki BPMN 2.0.). Nasze systemy BPMS wykorzystują Aurea BPM.

Które rozwiązanie skutecznie wspierać będzie bieżące procesy w Twojej firmie? Przeanalizuj swoje potrzeby. Pomożemy Ci wybrać system idealnie dopasowany do procesów kluczowych dla Twojej branży. Zobacz, jak ważne obszary możemy wesprzeć!

Proces Obiegu Reklamacji – obieg dokumentów i proces zatwierdzania reklamacji.

Proces Obiegu Umowy – obieg procesu opiniowania i zatwierdzania dokumentu umowy.

Proces Obiegu Faktur – obieg dokumentów kosztowych wraz z ścieżką akceptacji kosztów.

Proces Zamówienia Wewnętrznego – obieg procesu tworzenia, akceptacji i przekazywania do realizacji wewnętrznych zamówień organizacji.

Proces Obiegu Wniosków Urlopowych – obieg procesu zatwierdzania i kontroli terminów urlopowych pracowników.

Usługi powiązane

Pozostałe usługi

Contact

Infolinia
5 dni w tygodniu
od 8 do 16
Skontaktuj
się z nami