pika-logo-25-lat-rgb-300x224

To już 25 lat !

PIKA kończy w tym roku 25 lat. Jesteśmy starsi wiekiem, ale nadal bardzo młodzi duchem – pełni zapału, energii, głodni kolejnych doświadczeń i nowych projektów.
Przede wszystkim jesteśmy jako PIKA, bogatsi w wiedzę o potrzebach naszych klientów i szczęśliwi z sukcesów, które wspólnie osiągnęliśmy.

Dziękujemy naszym klientom, kontrahentom, całemu zespołowi PIKA za zaufanie, wsparcie
i ogromne zaangażowanie w rozwój naszej firmy i wspólne osiąganie dalszych sukcesów przez PIKA!
Think BIG !

#25lat
#jubileusz
#PIKA
#naszafirma

pdf_logo
pdf_logo

Rozwój Grupy PIKA

W ramach wielu działań rozwojowych w ramach Grupy PIKA podjęto kolejny krok w kierunku stworzenia nowych możliwości inwestycyjnych.

Zarząd podjął decyzję o przystąpieniu do wydzielenia Grupy inwestycyjnej –
w ramach planu podziału.

Więcej

hit-epch

PIKA wyróżniona w prestiżowym konkursie Gazety Bankowej!

Gazeta Bankowa od 15 lat wręcza nagrody za innowacyjne wdrożenia produktów i technologii w branży finansowej, bankowej, logistycznej i ubezpieczeniowej. W tym roku, kapituła konkursowa doceniła wspólne rozwiązanie PIKA oraz firmy Aplitt w zakresie zarządzania i przepływu wydruków w firmach.

Więcej

SAM_8586 (003)a

Pozytywna Produktywność w firmie PIKA

W maju 2015 roku PIKA Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z firmą 4Results, która przede wszystkim opiera się na założeniach projektu Pozytywnej Produktywności. Co jest jego celem? Poprawa jakości, terminowości i produktywności. Jak oceniane są pierwsze rezultaty?

Więcej

151083,242116,f_663_663

PIKA nagrodzona Gazelą Biznesu

W trakcie Gali XVI Edycji Rankingu Gazele Biznesu zostały przyznane nagrody, które otrzymały najdynamiczniej rozwijające się firmy z całej Polski. Niezmiernie nam miło poinformować, że w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw po raz kolejny znalazła się PIKA Sp. z o.o. Uhonorowanie tytułem Gazele Biznesu stanowi potwierdzenie stabilnego wzrostu, jaki kontynuuje nasza firma.

Więcej

DSC_9048-kopia

IT Future EXPO Wrocław 2015

PIKA była Sponsorem generalnym największego wydarzenia w branży informatycznej w regionie dolnośląskim w tym roku.

W tragach IT Future EXPO wzięło udział łącznie ok. 80 różnych wystawców, prezentujących swoją ofertę informatyczną. Wśród nich byliśmy również i my. Targi były świetną okazją do wypromowania, takich usług w ofercie PIKA jak Archiwum Cyfrowe, Kancelaria czy Workflow i BPMS.Więcej

IMG_0081

Leonardo da Vinci Go&Learn

Firma Pika miała zaszczyt gościć uczestników programu Leonardo da Vinci Go&Learn.

Inicjatywa Go&Learn jest realizowana w ramach sieci wielostronnych i współfinansowana przez Program Unii Europejskiej „Uczenie się przez całe życie”. Celem inicjatywy jest organizacja i zarządzanie międzynarodowym katalogiem wizyt studyjnych w MŚP, prowadzonych w firmach w całej Europie.Więcej

Konferencja050114-10_resize

Konferencja „OD CHAOSU DO INTELIGENTNEGO ZARZĄDZANIA FIRMĄ”

Naszym gościem specjalnym był słynny podróżnik i mentor, coach Edi Pyrek. Tematyka dotyczyła kwestii zarządzania w różnorodnym ujęciu na wielu płaszczyznach takich jak: coaching biznesowy i coachingowy styl zarządzania, strategia biznesowa wykorzystująca techniki stosowane w judo, mentoring życiowy i zawodowy, zarządzanie poprzez cele, zarządzanie sprzedażą, inteligentne zarządzanie informacją oraz komunikacja w B2B.Więcej