Ograniczenie obsługi

Szanowni Klienci

W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 , dbając o Państwa BEZPIECZEŃSTWO i nie chcąc przyczynić się do dalszego jego rozprzestrzeniania, uprzejmie informujemy, że obsługa w sprawie wniosków dot. dokumentacji osobowej znajdującej się w zasobach archiwum PIKA Sp. z o.o., została ograniczona do wyłącznej możliwości zgłaszania wniosków drogą e-mailową na poszczególne adresy: bok@pika.pl, archiwum.gdansk@pika.pl; archiwum.warszawa@pika.pl; archiwum.katowice@pika.pl lub przesyłania wniosków za pośrednictwem poczty na adres:

  1. PIKA Sp. z o.o. ul. Spadochroniarzy 7, 80-298 Gdańsk,
  2. PIKA Sp. z o.o. CO Warszawa, Ceramiczna 7, 05-850 Ożarów Mazowiecki (Ołtarzew)
  3. PIKA Sp. z o.o. CO Katowice, ul. Ks.Mjr. Karola Woźniaka 15, 40-389 Katowice

 

Mamy nadzieję, że w powyższej sytuacji „Siły wyższej” możemy liczyć na Państwa przychylność i wyrozumiałość.

 

Zarząd PIKA sp. z o.o.

pika-pl-logo

KORONAWIRUS – ograniczenie obsługi korespondencji Klienta w PIKA Business Services

Szanowni Klienci

W związku z odnotowywaniem w naszym kraju coraz większej ilości osób, u których stwierdzono KORONAWIRUSA, dbając o Państwa BEZPIECZEŃSTWO i nie chcąc przyczynić się do dalszego jego rozprzestrzeniania, uprzejmie informujemy, że obsługa Klienta Indywidualnego została zawieszona do odwołania, natomiast w przypadku Klienta Stałego obsługa została ograniczona tj. do zgłaszania odbioru korespondencji drogą e-mailową na adres: pbs@pika.pl.

Zarząd PIKA sp. z o.o.

pika-logo-25-lat-rgb-300x224

To już 25 lat !

PIKA kończy w tym roku 25 lat. Jesteśmy starsi wiekiem, ale nadal bardzo młodzi duchem – pełni zapału, energii, głodni kolejnych doświadczeń i nowych projektów.
Przede wszystkim jesteśmy jako PIKA, bogatsi w wiedzę o potrzebach naszych klientów i szczęśliwi z sukcesów, które wspólnie osiągnęliśmy.

Dziękujemy naszym klientom, kontrahentom, całemu zespołowi PIKA za zaufanie, wsparcie
i ogromne zaangażowanie w rozwój naszej firmy i wspólne osiąganie dalszych sukcesów przez PIKA!
Think BIG !

#25lat
#jubileusz
#PIKA
#naszafirma

pdf_logo
pdf_logo

Rozwój Grupy PIKA

W ramach wielu działań rozwojowych w ramach Grupy PIKA podjęto kolejny krok w kierunku stworzenia nowych możliwości inwestycyjnych.

Zarząd podjął decyzję o przystąpieniu do wydzielenia Grupy inwestycyjnej –
w ramach planu podziału.

Więcej

hit-epch

PIKA wyróżniona w prestiżowym konkursie Gazety Bankowej!

Gazeta Bankowa od 15 lat wręcza nagrody za innowacyjne wdrożenia produktów i technologii w branży finansowej, bankowej, logistycznej i ubezpieczeniowej. W tym roku, kapituła konkursowa doceniła wspólne rozwiązanie PIKA oraz firmy Aplitt w zakresie zarządzania i przepływu wydruków w firmach.

Więcej

SAM_8586 (003)a

Pozytywna Produktywność w firmie PIKA

W maju 2015 roku PIKA Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z firmą 4Results, która przede wszystkim opiera się na założeniach projektu Pozytywnej Produktywności. Co jest jego celem? Poprawa jakości, terminowości i produktywności. Jak oceniane są pierwsze rezultaty?

Więcej

151083,242116,f_663_663

PIKA nagrodzona Gazelą Biznesu

W trakcie Gali XVI Edycji Rankingu Gazele Biznesu zostały przyznane nagrody, które otrzymały najdynamiczniej rozwijające się firmy z całej Polski. Niezmiernie nam miło poinformować, że w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw po raz kolejny znalazła się PIKA Sp. z o.o. Uhonorowanie tytułem Gazele Biznesu stanowi potwierdzenie stabilnego wzrostu, jaki kontynuuje nasza firma.

Więcej

DSC_9048-kopia

IT Future EXPO Wrocław 2015

PIKA była Sponsorem generalnym największego wydarzenia w branży informatycznej w regionie dolnośląskim w tym roku.

W tragach IT Future EXPO wzięło udział łącznie ok. 80 różnych wystawców, prezentujących swoją ofertę informatyczną. Wśród nich byliśmy również i my. Targi były świetną okazją do wypromowania, takich usług w ofercie PIKA jak Archiwum Cyfrowe, Kancelaria czy Workflow i BPMS.Więcej

IMG_0081

Leonardo da Vinci Go&Learn

Firma Pika miała zaszczyt gościć uczestników programu Leonardo da Vinci Go&Learn.

Inicjatywa Go&Learn jest realizowana w ramach sieci wielostronnych i współfinansowana przez Program Unii Europejskiej „Uczenie się przez całe życie”. Celem inicjatywy jest organizacja i zarządzanie międzynarodowym katalogiem wizyt studyjnych w MŚP, prowadzonych w firmach w całej Europie.Więcej