Archiwum cyfrowe

Jedno narzędzie, wiele zastosowań.

INFO

Czy wiesz, że 3/4 naszego dnia spędzamy na otrzymywaniu informacji, z czego większość to informacje elektroniczne?

Elektroniczne archiwum dokumentów

archiwum_img2

Archiwum cyfrowe – jedno narzędzie, wiele zastosowań, które idealnie dopasuje się do obszaru Twojego Biznesu, podkreślający nowoczesny cyfrowy obieg dokumentów w firmie.

W dobie globalnej cyfryzacji każda firma potrzebuje nowoczesnej aplikacji do zarządzania informacjami. Archiwum Cyfrowe to niezawodne, elektroniczne archiwum dokumentów i informacji cyfrowej, gdzie możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie informacje i katalogować najważniejszą dokumentację Twojej firmy. To nowoczesny sposób na uporządkowanie nie tylko obrazów dokumentów (format PDF lub TIFF), ale także plików multimedialnych.

Sprawdź ile możesz zyskać dzięki wykorzystaniu Archiwum Cyfrowego

Jak to rozwiązanie może funkcjonować w Twoim biznesie? To proste! Stwórz Elektroniczną Teczkę Klienta, Elektroniczną Teczkę Osobową lub Elektroniczną Teczkę Pacjenta w elektronicznym archiwum cyfrowym.

Archiwum Cyfrowe to elastyczne narzędzie, które idealnie dopasuje się do obszaru Twojego biznesu!

Archiwum Cyfrowe – funkcje

Jak to rozwiązanie może funkcjonować w Twoim biznesie? To proste! Stwórz:

Elektroniczną Teczkę Klienta (ETK) – wirtualną teczkę, która pozwala na gromadzenie wszystkich istotnych informacji o Twoim Kliencie. Dzięki niej uporządkujesz, elektroniczny obieg dokumentów i w błyskawicznym tempie odnajdziesz umowy, aneksy, oferty handlowe, faktury oraz protokoły odbioru.

Elektroniczna Teczka Osobowa (ETO) – nowoczesne, cyfrowe archiwum kadrowe, które zawiera pełną dokumentację osobową Twoich pracowników przechowywaną zgodnie z przepisami prawa. Zapewni Ci bezpieczne i efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi Twojej firmy.

Elektroniczną Teczkę Pacjenta ( ETP) – cyfrowe archiwum chorób Twoich pacjentów, które umożliwi Ci szybki dostęp do istotnej dokumentacji medycznej.

 

Usługi powiązane

Pozostałe usługi

Contact

Infolinia
5 dni w tygodniu
od 8 do 16
Skontaktuj
się z nami