Archiwum cyfrowe

Jedno narzędzie, wiele zastosowań.

INFO

Czy wiesz, że 3/4 naszego dnia spędzamy na otrzymywaniu informacji, z czego większość to informacje elektroniczne?

archiwum_img2W dobie globalnej cyfryzacji każda firma potrzebuje nowoczesnej aplikacji do zarządzania informacjami. Archiwum Cyfrowe to niezawodne, elektroniczne repozytorium dokumentów i informacji cyfrowej, gdzie możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie informacje i katalogować najważniejszą dokumentację Twojej firmy. To nowoczesny sposób na uporządkowanie nie tylko obrazów dokumentów (format PDF lub TIFF), ale także plików multimedialnych.

Jak to rozwiązanie może funkcjonować w Twoim biznesie? To proste! Stwórz Elektroniczną Teczkę Klienta, Elektroniczną Teczkę Osobową lub Elektroniczną Teczkę Pacjenta! Archiwum Cyfrowe

to elastyczne narzędzie, które idealnie dopasuje się do obszaru Twojego biznesu!

Elektroniczna Teczka Klienta (ETK) – wirtualna teczka, która pozwala na gromadzenie wszystkich istotnych informacji o Twoim kliencie. Dzięki niej uporządkujesz i w błyskawicznym tempie odnajdziesz umowy, aneksy, oferty handlowe, faktury czy protokoły odbioru.

Elektroniczna Teczka Osobowa (ETO) – nowoczesne, cyfrowe archiwum kadrowe, które zawiera pełną dokumentację osobową Twoich pracowników przechowywaną zgodnie z przepisami prawa. Zapewni Ci bezpieczne i efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi Twojej firmy.

Usługi powiązane

Pozostałe usługi

Contact

Infolinia
5 dni w tygodniu
od 8 do 16
Skontaktuj
się z nami