• Czy możliwe jest wprowadzenie zmian w systemach?

  Tak. Naszą mocną stroną jest korzystanie z własnych, autorskich rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą zmianę według życzenia Klienta.

 • W jaki sposób zabezpieczają Państwo dokumenty?

  Jest kilka rodzajów zabezpieczeń. Zabezpieczamy zarówno obiekty, w których przechowujemy dokumenty, jak i systemy informatyczne – wykorzystujemy technologię kodów kreskowych, a dostęp do bazy posiadają tylko upoważnieni pracownicy.

 • Czy możemy dodać nowy typ zasobu?

  Tak, to zależy od rodzaju wybranego rozwiązania i możliwości systemu.

 • Jaki typ dokumentu mogę zdigitalizować?

  Digitalizujemy wiele rodzajów dokumentów papierowych - z dowolnych formatów do A0, o gramaturze od 56 do 90 g/m2.. Skanujemy też z formatów niestandardowych (typowych dla map, projektów technicznych i budowlanych, bez konieczności ich rozszywania). Digitalizujemy również dokumenty zapisane w formatach cyfrowych, np. PDF. Jest to tak zwana ekstrakcja warstwy cyfrowej dokumentu. W wyniku takiego działania otrzymujemy metadane, które można następnie zaimportować do innych systemów według ustalonych z Klientem reguł – np. metadane z faktury PDF do systemu finansowo-księgowego Klienta.

 • Czy wystawiają Państwo certyfikat zniszczenia?

  Tak. Korzystanie z naszej usługi to gwarancja prawidłowej utylizacji. Po zakończeniu procesu Klient otrzymuje certyfikat potwierdzający poprawne zniszczenie każdej odebranej partii dokumentów.

 • Czy w aplikacjach cyfrowych jest backup danych?

  Tak, nasz system informatyczny posiada sprawdzony mechanizm backup’u danych.

 • Jak długo zajmuje wdrożenie zgłoszonej zmiany?

  To zależy od typu zmiany i priorytetów. Harmonogram wdrożenia każdej zmiany ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem.

 • Na jaki okres czasu powinniśmy podpisać z Państwem umowę?

  Zazwyczaj są to umowy na czas nieokreślony, jednak możliwe są też inne rodzaje umów – okresowe. Każdorazowo jest to ustalane z Klientem na etapie ustalania zasad współpracy.

Take advantage of our services

We are ready. Together with us, reach for intelligent tools for digital business transformation

We are at your disposal Mon–Fri from 8:00 to 16:00