• Czy możliwe jest wprowadzenie zmian w systemach?

  Tak. Naszą mocną stroną jest korzystanie z własnych, autorskich rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą zmianę według życzenia Klienta.

 • W jaki sposób zabezpieczają Państwo dokumenty?

  Jest kilka rodzajów zabezpieczeń. Zabezpieczamy zarówno obiekty, w których przechowujemy dokumenty, jak i systemy informatyczne – wykorzystujemy technologię kodów kreskowych, a dostęp do bazy posiadają tylko upoważnieni pracownicy.

 • Czy możemy dodać nowy typ zasobu?

  Tak, to zależy od rodzaju wybranego rozwiązania i możliwości systemu.

 • Jaki typ dokumentu mogę zdigitalizować?

  Digitalizujemy wiele rodzajów dokumentów papierowych - z dowolnych formatów do A0, o gramaturze od 56 do 90 g/m2.. Skanujemy też z formatów niestandardowych (typowych dla map, projektów technicznych i budowlanych, bez konieczności ich rozszywania). Digitalizujemy również dokumenty zapisane w formatach cyfrowych, np. PDF. Jest to tak zwana ekstrakcja warstwy cyfrowej dokumentu. W wyniku takiego działania otrzymujemy metadane, które można następnie zaimportować do innych systemów według ustalonych z Klientem reguł – np. metadane z faktury PDF do systemu finansowo-księgowego Klienta.

 • Czy wystawiają Państwo certyfikat zniszczenia?

  Tak. Korzystanie z naszej usługi to gwarancja prawidłowej utylizacji. Po zakończeniu procesu Klient otrzymuje certyfikat potwierdzający poprawne zniszczenie każdej odebranej partii dokumentów.

 • Czy w aplikacjach cyfrowych jest backup danych?

  Tak, nasz system informatyczny posiada sprawdzony mechanizm backup’u danych.

 • Jak długo zajmuje wdrożenie zgłoszonej zmiany?

  To zależy od typu zmiany i priorytetów. Harmonogram wdrożenia każdej zmiany ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem.

 • Na jaki okres czasu powinniśmy podpisać z Państwem umowę?

  Zazwyczaj są to umowy na czas nieokreślony, jednak możliwe są też inne rodzaje umów – okresowe. Każdorazowo jest to ustalane z Klientem na etapie ustalania zasad współpracy.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00