Zadbaj o cyfrową postać Twoich dokumentów

Nasi specjaliści bezpieczne i profesjonalne przekształcą Twoją dokumentację papierową w postać cyfrową. Dajemy Ci możliwość profesjonalnej digitalizacji każdego Twojego dokumentu i zarejestrowania go w nowoczesnym Cyfrowym Archiwum (CA) – aplikacji dostępnej on-line.

Narastająca dokumentacja? Rozwiązanie - digitalizacja dokumentów

Aby skutecznie zarządzać obiegiem istotnych dokumentów firmy w formie cyfrowej, trzeba je błyskawicznie digitalizować. Wiemy, jak to robić profesjonalnie, szybko i efektywnie. Nasze zespoły skanują tysiące dokumentów dziennie.

Szybka transformacja dokumentu na nośnik cyfrowy

Jak to działa? Profesjonalna digitalizacja dokumentacji odbywa się w rozbudowanym parku maszyn z wykorzystaniem wysokowydajnych skanerów przemysłowych, skanerów wielkoformatowych (ploterów) i urządzeń wielofunkcyjnych. Skanowanie dokumentów wykonywane jest przez wyszkolonych pracowników, którzy dbają o prawidłowy przebieg całego procesu.

Odkryj funkcjonalności naszej digitalizacji

  • Digitalizuj dokumenty z dowolnych formatów do A0, o gramaturze od 56 do 90 g/m2
  • Skanuj z formatów niestandardowych, typowych dla map, projektów technicznych i budowlanych, bez konieczności ich rozszywania
  • Digitalizuj dokumenty o dowolnej rozdzielczości, w skali barw: czerń/biel, skala szarości, kolor
  • Korzystaj z aplikacji skanującej, która zapewnia automatyczne usuwanie pustych stron i korektę obrazów (prostowanie w pionie i poziomie, usuwanie marginesów)
  • Optymalizuj z OCR w autorskim rozwiązaniu APIX (automatyczna ekstrakcja danych opisujących z tekstu, walidacja danych)

Digitalizacja „szyta na miarę” potrzeb

Dla Twojej wygody stworzyliśmy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Usługa digitalizacji dostępna jest w kilku optymalnych modelach.

  1. Skanowanie do Cyfrowego Archiwum (CA) – profesjonalna digitalizacja Twojego zasobu i rejestracja w nowoczesnej aplikacji (Cyfrowe Archiwum)
  2. Skanowanie z zapisem do Cyfrowego Obiegu Dokumentów (COD) - digitalizacja całej Twojej korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  3. Skanowanie z integracją z Twoim repozytorium – digitalizacja i rejestrowanie dokumentacji w udostępnionym przez Ciebie repozytorium elektronicznym
  4. Skanowanie z zapisem na nośnik zewnętrzny - profesjonalna digitalizacja wskazanego przez Ciebie zasobu i zapisanie go na wybranym nośniku zewnętrznym: nośnik DVD/USB, serwer FTP PIKA, serwer FTP Klienta.
  5. Skanowanie na żądanie - usługa realizowana tylko w połączeniu z innym funkcjonalnym rozwiązaniem: Archiwizacją (udostępnianie w postaci elektronicznej danych przechowywanych w archiwum PIKA)Zobacz biznesowe korzyści

Zobacz biznesowe korzyści

Profesjonalna digitalizacja dokumentów pozwoli Ci szybko dostrzec istotne biznesowe korzyści: zamienisz koszty stałe na zmienne, zredukujesz koszty kadrowe, wprowadzisz efektywnie zarządzanie ryzykiem.

Co jeszcze zyskujesz?

Wprowadź skalowalność procesów w Twojej firmie. Uwolnij zasoby – powierzchnię biurową i czas pracy swoich pracowników. Digitalizację zostaw specjalistom!

Archiwizacja dokumentów do wersji elektronicznej to pewność, że nowoczesne rozwiązania informatyczne będą działać na korzyść Twojego biznesu w codziennej pracy.

Czym wyróżniają się nasze usługi?

Autorskie rozwiązania IT

Z sukcesem rozwijamy własne, autorskie systemy zarządzania informacją. Mamy własny zespół projektowy, Dział Wdrożeń, Rozwoju oraz Dział Wsparcia Systemów IT. Dzięki temu możemy zrealizować każdy proces związany z obsługą dokumentów i danych, a także integrować się z dowolnymi systemami Klienta.

Profesjonalne Centra Usług Wspólnych

Nasze Centra Usług Wspólnych (CUW) zlokalizowane są w strategicznych miastach i punktach, blisko naszych Klientów, co umożliwia sprawną codzienną obsługę kompleksowych procesów i dużej ilości dokumentów.

Czas realizacji

Optymalizujemy i standaryzujemy czas realizacji naszych usług, także pod katem rodzaju dokumentów (np. nadajemy im priorytety). Nad realizacją i wdrożeniem rozwiązań czuwają nasi eksperci. Ich kompetencjom możesz zaufać.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo zarówno cyfrowych dokumentów, jak i naszych procesów. Twoje informacje są bezpieczne – czuwają nad tym ludzie i systemy informatyczne. Zachowujemy rygorystyczne procedury i plany działania.

Jesteśmy doceniani

6-krotny laureat rankingu „Gazele Biznesu”

Gryf Gospodarczy

Biznesmen roku

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00