13 października 2022

Społecznie odpowiedzialni w znakomitej oprawie muzycznej

Społecznie odpowiedzialni w znakomitej oprawie muzycznej

W gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej 6 października odbył się wyjątkowy koncert. Zagrał kwartet smyczkowy, a na scenie wystąpiła też Alicja Majewska. PIKA Sp. z o.o. była jednym ze sponsorów tego wydarzenia. W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu firma współfinansuje w tym roku seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Po prezentacji szkoleniowej odbyła się znakomita część artystyczna z udziałem znanej i cenionej polskiej artystki, która od lat gromadzi wielu koneserów dobrej muzyki.

Organizatorem seminariów szkoleniowych z zakresu ochrony p.poż. z elementami pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „nie Pali się” jest Ośrodek Szkolenia Systematycznego Sp. z o.o. Przy organizacji imprez ośrodek współpracuje z Zarządami Ochotniczych Straży Pożarnych z całej Polski. Część szkoleniową seminariów prowadzą oficerowie Państwowej Straży Pożarnej oraz kwalifikowani ratownicy medyczni. Jak z dumą przekonują organizatorzy, wydarzenia organizowane są w najpiękniejszych salach koncertowych i widowiskowych w Polsce (m.in. Narodowe Forum Muzyki Wrocław, Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice, Dom Muzyki i Tańca Zabrze, Auditorium Maximum UJ Kraków, Filharmonia Częstochowska, Filharmonia Bałtycka).

Do współpracy przy organizacji części artystycznej wydarzenia zapraszani są czołowi artyści polskiej sceny kabaretowej, muzycznej i teatralnej. Ofertę uczestnictwa w seminariach kierowana jest do firm, instytucji, urzędów oraz zakładów pracy. Pracownicy PIKA Sp. z.o.o mieli okazję skorzystać z przysługującej firmie puli zaproszeń na gdański koncert.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00