17 marca 2023

Stawiamy na jakość! Nominacja do nagrody Najwyższa jakość QI

Zarząd PIKA został poinformowany o nominacji do nagrody w konkursie Najwyższa Jakość QI. Jest to największy konkurs projakościowy w Polsce, aktywizujący wokół idei zarządzania jakością firmy małe, średnie i duże oraz samorządy. Celem Programu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Obecną XVII edycję konkursu patronatem objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarzadzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni za standardy i zarządzanie jakością w PIKA. Organizator Programu umożliwia firmom szerszą promocję w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Rzeczpospolitej” oraz w portalach internetowych. Trzykrotny Laureat Programu otrzymuje nagrodę specjalną Perłę QI. PIKA ma już na koncie jeden tytuł Laureata.

Godło Najwyższa Jakość QI jest potwierdzeniem, że firma stosuje najwyższe standardy, a także stanowi element budowania przewagi konkurencyjnej. Konkurs skupia firmy małe, średnie i duże, a także instytucje użyteczności publicznej wokół idei zarządzania jakością i wykorzystywania nowoczesnych technik zapewnienia jakości.

Laureaci Programu tworzą elitarną grupę, która spotykając się na corocznych Galach i konferencjach możliwość wymiany kontaktów, doświadczeń oraz nawiązania współpracy. Takim forum wymiany myśli i doświadczeń jest Europejskie Forum Biznes, które od lat integruje środowiska biznesowe, akademickie i samorządowe.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00