Archiwum dokumentów

Nowoczesne archiwizowanie dokumentów

INFO

• Ponad 400 km przechowywanych dokumentów
• Ponad 20.000 m2 powierzchni archiwów

archiwum_dok_img2

Bezpieczna archiwizacja dokumentów

Archiwum dokumentów – nowoczesne przechowywanie wrażliwych danych
i dokumentów. Zarządzanie dokumentami, które zawierają ważne dane, należy do istotnych obszarów działania przedsiębiorstw. Prawidłowe przechowywanie dokumentów to nie tylko ustawowa konieczność, lecz także bezpieczeństwo i pełna kontrola nad obiegiem dokumentów
w firmie. Informacja to jeden z najcenniejszych zasobów w dzisiejszym świecie. A zatem każda informacja i dokumentacja powinna być przechowywana w warunkach zapewniających przede wszystkim jej bezpieczeństwo. Archiwizacja dokumentów zapewnia uporządkowanie dokumentów, co odzwierciedla się  większą wydajnością pracowników, którzy nie muszą tracić czasu na poszukiwania potrzebnych akt. Nie bez znaczenia jest również oszczędność miejsca w biurze i jego estetyczny wygląd, który wzbudza zaufanie u kontrahentów i ułatwia pracę całej załodze.

Nowoczesne archiwum dokumentów to:

 odpowiednie ewidencjonowanie i porządkowanie, które pozwala zachować przejrzystość i bezpieczeństwo dokumentacji. Po procesie archiwizacji otrzymują Państwo uporządkowaną dokumentację z pełną ewidencją w formie elektronicznej. Dzięki archiwum dokumentów użytkowanie informacji z archiwum staje się bardziej sprawne i efektywne. Porządek w dokumentach przynosi wiele korzyści i ułatwia prowadzenie firmy – razem z PIKA zapanujesz nad chaosem narastającej wciąż liczby dokumentów, które przechowywać będziemy w specjalnie do tego celu przygotowywanych archiwach PIKA. Lokalizacje naszych archiwów to kompleksowe Centra operacyjne przygotowane do profesjonalnego zarządzania dokumentacją. 

Usługi powiązane

Pozostałe usługi

Contact

Infolinia
5 dni w tygodniu
od 8 do 16
Skontaktuj
się z nami