Skanowanie

Profesjonalne skanowanie i digitalizacja twoich dokumentów

INFO

• Ponad 2.000.000 zeskanowanych stron rocznie
• Prawie 1.000.000 indeksów odczytywanych miesięcznie
• 5 innowacyjnych Centrów Operacyjnych
• Indywidualne lokalizacje wskazane przez Klienta

skanowanie_img2

Szybkie i bezpieczne skanowanie dokumentów

Masowo powstające dokumenty trzeba dziś w błyskawicznym tempie digitalizować. Stale procesy biznesowe generują cyklicznie znaczną ilość informacji i dokumentacji, która powinno się na bieżąco sprawnie zarządzać. Skanowanie polega na przekształceniu dokumentu papierowego w jego postać cyfrową. 

Digitalizacja dokumentów papierowych

Zaufaj specjalistom PIKA od procesu digitalizacji. Usługę tę „szyjemy na miarę” każdego Partnera. Dajemy Ci możliwość profesjonalnego przekształcenia każdego Twojego dokumentu na postać cyfrową i zarejestrowania go w nowoczesnym Archiwum Cyfrowym – aplikacji dostępnej on-line.

Elektroniczne  Archiwum dokumentów to niezawodne repozytorium dokumentów informacji cyfrowej, gdzie możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie informacje i katalogować najważniejszą dokumentację Twojej firmy. To nowoczesny sposób na uporządkowanie nie tylko obrazów dokumentów (format PDF lub TIFF), ale także plików multimedialnych. Jak to rozwiązanie może funkcjonować w twoim biznesie? To proste! Stwórz Elektroniczną Teczkę Klienta (ETK), Elektroniczną Teczkę Osobową (ETO), Elektroniczną Teczkę Pacjenta ( ETP). 

Usługi powiązane

Pozostałe usługi

Contact

Infolinia
5 dni w tygodniu
od 8 do 16
Skontaktuj
się z nami