30 czerwca 2022

Inspirujące Summer Party w Warszawie

W Warszawie, 23 czerwca 2022 r., odbyło się tradycyjne letnie spotkanie networkingowe organizowane przez Executive Club. Tegoroczne Summer Party zorganizowane zostało w chętnie wybieranym przez biznes miejscu stolicy – Four Points by Sheraton Warszawa.

Executive Club to znana organizacja zrzeszająca przedstawicieli top managementu, reprezentujących przeszło dwieście najważniejszych polskich i międzynarodowych spółek. W organizacji – od kilkunastu lat – skupieni są prezesi i przedsiębiorcy, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej przedsiębiorczości. W tym zaszczytnym gronie od lat aktywność zaznacza również Zarząd PIKA Sp. z o.o.

Executive Club zwraca szczególną uwagę na to, aby spotkania klubowe łączyły wielu klubowiczów i wspierały rozwój ich potencjału. Spotkania opierają się na formule dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i luźnej atmosferze. To doskonała okazja do śledzenia trendów, zdobywania nowych kontaktów, rozwoju biznesu i wymianę myśli oraz poglądów w swobodnej, letniej atmosferze.

Podczas Summer Party inspiracji do kuluarowych dyskusji dostarczył prof. Rafał Ohme, który wygłosił inspirującą prelekcję pt. „Nowe kompetencje na cyfrową przyszłość”. Wystąpienie spotkało się ze sporym zainteresowaniem. W dobie powszechnej cyfryzacji temat poszerzania i zdobywania kompetencji cyfrowych jest – jak się okazuje – niezwykle ważny dla wielu członków Clubu. To także obszar bardzo bliski nam – firmie PIKA, która od 30 lat wspomaga biznes w procesie cyfrowej transformacji. Liczymy na kolejne, równie udane inicjatywy organizowane przez Executive Club.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00