10 października 2022

Jak skutecznie zarządzać zespołem — ekspercka wiedza w formule networkingu

Networking wciąż na topie! W Warszawie odbyło się powakacyjne spotkanie networkingowe organizowane przez Executive Club.

Networking wciąż na topie! W Warszawie odbyło się powakacyjne spotkanie networkingowe organizowane przez Executive Club. Dnia 22 września 2022 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw spotkało się wielu członków klubu, którzy w przyjaznej i typowej dla formuły networkingu atmosferze dzielili się swoim biznesowym doświadczeniem. Kuluarowe dyskusje podejmowane przez uczestników spotkań inspirowane są zazwyczaj ciekawym, merytorycznym wystąpieniem zaproszonych gości.

Tym razem specjalne zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjął Płk rez. Piotr Gąstał. Na bazie wiedzy o służbach i siłach specjalnych przedstawił on uczestnikom spotkania prezentację: „Jak skutecznie zarządzać zespołem”. To niezwykle ważne zagadnienie wysłuchane zostało z uwagą przez kadrę top managementu zrzeszonych przez Executive Club firm.

Przypomnijmy, że Executive Club — organizator cyklu klubowych spotkań — to organizacja, która od lat gromadzi przedstawicieli managementu, reprezentujących przeszło dwieście najważniejszych polskich i międzynarodowych spółek. PIKA Sp. z o.o. jest jednym z członków tego zacnego grona i korzysta z inicjatyw wspierających rozwój jej potencjału.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00