21 marca 2024

Kobiece SERCE PIKA! #kobietykobietom

Piękny finał zbiórki dla kobiet z Fundacji

Ciepłe promienie słońca w Domu Fundacji L’Arche w Gdyni!

Dzień Kobiet stał się okazją do okazania prawdziwej, kobiecej solidarności. PIKA zorganizowała w tym roku zbiórkę kosmetyków dla Sary (28 lat), Oliwii (35 lat), Magdy (44 lata), Marzeny (49 lat) i Dominiki (35 lat). To dorosłe kobiety z NI, które współtworzą Dom i Fundację L’Arche w Gdyni. Mają takie same potrzeby jak każdy z nas, ale inne możliwości.

Fundacja jest wdzięczna każdemu, kto pamiętał o dziewczynach z L’Arche Gdynia w ostatnich dniach. To nie tylko realne wsparcie potrzeb, ale też tak potrzebny dowód, że nie jesteśmy sami. Że możemy liczyć na wsparcie trójmiejskiej (i nie tylko) społeczności. Zaangażowanie, radość i aktywność społeczności PIKA to przykład, że dzięki relacjom jesteśmy w stanie tworzyć lepszy, bardziej trwały świat.

Akcja Kobiece SERCE PIKA #kobietykobietom polegała na zbiórce rzeczowej produktów kosmetycznych wskazanych przez Fundację oraz same zainteresowane. Zbiórka miała wielki finał 8 marca. Przypadek? Ależ skąd! Za zakupione produkty Panie z PIKA otrzymały od Zarządu piękne kwiatki – znak piękna i wdzięczności.

Radość, ekscytację i wdzięczność obdarowanych Pań z Fundacji oddają zdjęcia. Było dużo emocji! Sara i Oliwia zaangażowały się w rozpakowywanie pudeł ze zbiórki. Studiowały etykietki, zastanawiały się, który zapach balsamu wybrać i już planowały mały wieczór SPA. Wielkich wzruszeń dostarczyła także wyjątkowa paczuszka z perfumami, o których – jak się okazało – marzyły domowniczki gdyńskiego domu!

Pracownicy firmy PIKA z całej Polski już po raz 3. zaangażowali się w zbiórkę na rzecz społeczności Fundacji. Budowanie trwałych relacji to niezastąpione „narzędzie” do zmieniania postaw i przełamywania ograniczeń. Biznes odpowiedzialny społecznie tworzy warunki, by ludzie mogli połączyć siły i wspólnie okazać gest solidarności i empatii. Energia i emocje, które towarzyszyły temu wydarzeniu, pozostaną z nami jeszcze długo!
Odsyłamy do poruszającej fotorelacji oraz na kanały komunikacyjne Fundacji L’Arche:

www.facebook.com
www.instagram.com

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00