29 czerwca 2023

PIKA na czerwcowym Summer Party z Executive Club

PIKA na czerwcowym Summer Party z Executive Club

Dobre tradycje w biznesie warto kultywować. Klub  od początku działalności organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei, nawiązywać nowe kontakty oraz inspirować do wyzwań biznesowych. Środowisko biznesowe związane z Executive Club spotkało się w tym roku w swobodnej, luźnej atmosferze 20 czerwca w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw na lubianym Executive Summer Party.

Letnie spotkania klubowe Executive Club cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Wieczór networkingowy zaowocował i tym razem twórczymi rozmowami biznesowymi oraz ciekawymi pomysłami integrującymi środowisko biznesowe. Jednym z celów organizatorów spotkań jest budowanie pozytywnego wizerunku liderów biznesu oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych i networking w nowoczesnej formule.

Jak widać, ta ceniona w środowisku formuła spotkań networkingowych zyskuje na popularności. PIKA korzysta z tej formy rozwijania relacji w biznesie i od lat aktywnie uczestniczy w organizowanych przez  klub wydarzeniach. Przynoszą one wymierne korzyści w zakresie możliwości efektywnego wypromowania firmy. Podczas organizowanych debat i cenionych konferencji uczestnicy analizują oraz badają mechanizmy wspierające dynamiczny  rozwój gospodarczy kraju.

Więcej o działalności i misji Klubu: Executive Club – organizacja biznesowa dla przedsiębiorców

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00