22 marca 2022

CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY CZŁONKOSTWO W RIGP NA ROK 2022

członkostwo w RIGP

PIKA silna w regionie – Certyfikat potwierdzający członkostwo w RIGP na rok 2022

Po raz kolejny zostaliśmy docenieni! Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza przyznała naszej firmie Certyfikat Członkostwa w RIGP na rok 2022. Jest to wyraz okazanego nam zaufania i potwierdzenie chęci współtworzenia wartościowego środowiska gospodarczego wśród pomorskich przedsiębiorców.

RIGP to organizacja reprezentująca interesy gospodarcze zrzeszonych podmiotów: informuje, doradza, prowadzi projekty i realnie kształtuje strategię województwa. Wielu zrzeszonych w Izbie przedsiębiorców podnosi swoje kompetencje poprzez szkolenia językowe, informatyczne, a także z zakresu zarządzania projektami, które RIGP realizuje w ramach projektu Kształcenie ustawiczne szansą dla osób w wieku aktywności zawodowej. W 2021 roku Izba zrealizowała 40 eksperckich LIVE, 10 nagrań w terenie, 20 webinarów oraz 14 nagrań prezentujących sylwetki i biznesy Członków RIGP w ramach cyklu Izbowe rozmowy przy kawie.

PIKA jest członkiem RIGP od 2008 r. W roku 2022 planowane są cykliczne spotkania networkowe, kontynuacja szkoleń i webinarów tematycznych. Wydarzenia i audycje realizowane przez RIGP można śledzić na profilu: www.facebook.com/studio.izba

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00