25 maja 2022

RIGP z wizytą w PIKA Sp. z o.o.

Dnia 28 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w gdańskiej siedzibie PIKA przedstawicieli Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. PIKA Sp. z o.o. od 2008 r. jest aktywnym członkiem RIGP.  Od lat współtworzymy wraz z Izbą proces budowania silnej społeczności przedsiębiorców w Regionie. Mamy podobną wizję budowy tego ważnego obszaru. Podobnie rozumiemy procesy, które w tej przestrzeni zachodzą. Izba tworzy profesjonalny, przyjazny ekosystem do wzajemnej wymiany doświadczeń, dzielenia się dobrymi praktykami. Każdy rok to nowe, ciekawe projekty i działania. W przyjemnością je śledzimy i realizujemy.

RIGP jest także inicjatorem cyklicznych spotkań networkingowych „Kobiecym głosem”, które cieszą się rosnącą wciąż popularnością. Na uczestniczki wydarzenia czekają za każdym razem ciekawe warsztaty, networking oraz wiele innych atrakcji. Cykl spotkań integruje kobiety aktywne biznesowo, które chcą dowiedzieć się więcej o budowaniu marki osobistej oraz zwiększeniu własnej efektywności.

W spotkaniu w siedzibie naszej firmy udział wzięli: pan Damian Mucha, Dyrektor ds. rozwoju RIGP i pani Justyna Błaszak-Gondek, Manager ds. rozwoju członkostwa. PIKA Sp. z o.o. reprezentowana była przez Leszka Kalkowskiego, Prezesa Zarządu PIKA, który jest również Członkiem Honorowym RIGP i  Współzałożycielem Izby, oraz Agnieszkę Guzek, Marketing Managera PIKA.

Podejmowaliśmy tematy związane z transformacją cyfrową, omawialiśmy dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesu i profesjonalne zarządzanie informacją cyfrową jako elementów przewag konkurencyjnych.

Podczas spotkania poruszyliśmy także m.in zaangażowanie Izby w obchody jubileuszu 30-lecia istnienia firmy oraz wykorzystanie doświadczeń w budowie partnerstw i wsparcia dla lokalnego, pomorskiego biznesu.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00