6 czerwca 2022

Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiecym głosem”, czyli kobiety o biznesie

W maju odbyło się kolejne ciekawe spotkanie networkingowe z cyklu „Kobiecym głosem”. Pomysłodawcą spotkań jest Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, która integruje kobiety aktywne biznesowo, zainteresowane budowaniem marki osobistej, a także te, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Tym razem spotkałyśmy się 24 maja w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni, gdzie rozmawiałyśmy o narzędziach motywacji i poruszyłyśmy kwestie Wellbeingu w firmie. Na uczestniczki wydarzenia czekały dwa inspirujące warsztaty, networking oraz loteria wizytówkowa.

Pani Kinga Matusiak z Mindstream Trainings wprowadzała uczestniczki spotkania w świat Agile. Jest to styl i filozofia pracy, która cechuje się m. in. elastycznością w podejściu do zmian, silną współpracą i odsuwaniem decyzji na jak najpóźniejszy moment, w którym można odpowiedzialnie podjąć decyzję o działaniu.

Z kolei Pani Anna Słomkowska podjęła temat dobrostanu pracowników, wskazywała na czynniki, które mają znaczący wpływ na efektywność wykonywanej pracy.

PIKA od początku aktywnie uczestniczy w tym ciekawym cyklu prezentacji. Czekamy także na kolejne tak mocno obudowane merytorycznie biznesowe spotkania . Cykl „Kobiecym głosem” zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalnym i oczekiwanym wydarzeniem wśród przedsiębiorczych kobiet.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00