6 czerwca 2022

PIKA Partnerem Konferencji SUSTAINABLE ECONOMY SUMMIT

PIKA była jednym z Partnerów Konferencji SUSTAINABLE ECONOMY SUMMIT, która odbyła się w dniach 30-31 maja w Hotelu Sheraton Grand w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest do firm wdrażających oraz realizujących cele zrównoważonego rozwoju, reprezentujących wiele sektorów gospodarki. Jest to wyjątkowy projekt Executive Club, mający na celu promowanie idei zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego biznesu. Zwieńczeniem wydarzenia jest uroczysta gala wręczenia nagród ,,Diamentów Sustainable Economy”.

Celem samego konkursu jest docenienie firm i osób silnie związanych z promowaniem i sukcesywnym wdrażaniem celów zrównoważonego rozwoju Diamenty mają za zadanie ukazać wartość dodaną, jaką wnoszą proekologiczne i prospołeczne inwestycje i rozwiązania, których celem jest rozwój gospodarki w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Udział w konkursie to także możliwość zaprezentowania dokonań i działalności firm wśród najwybitniejszych reprezentantów wielu sektorów polskiej gospodarki.

Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu nastąpiło 30 maja 2022 r. w ramach VIII edycji konferencji „Sustainable Economy Summit”. Tradycyjnie najwybitniejsi przedstawiciele branży zostali uhonorowani podczas wieczornej gali rozdania nagród. PIKA była Partnerem zarówno Konferencji, jak i „diamentowej” Gali.

Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących przeszło dwieście najważniejszych polskich i międzynarodowych spółek. Od kilkunastu lat w organizacji skupieni są prezesi i przedsiębiorcy, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Klub inspiruje i wspiera rozwój biznesu, organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

 

Link do zdjęć z tegorocznej konferencji i wieczornej gali:
https://drive.google.com/drive/folders/1RMU0eVGNMFUUzqMvp1qnEzxLIRPz7hvY?usp=sharing

 

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00