20 marca 2024

PIKA dolała do larszobusa!

Za nami WIELKI finał 2. edycji akcji CSR dla Fundacji L’Arche. Akcję zainicjowaliśmy w Centrali PIKA, a we wszystkich oddziałach do końca lutego trwały zbiorki do puszek oraz na pomagam.pl/paliwo_do_larszobusa
Celem tegorocznej zbiorki było zgromadzenie środków na…paliwo do larszoBUSA!
Fundacja co miesiąc przeznacza dużą część środków na paliwo dla osób z NI. Podopieczni Fundacji chętnie wychodzą z domu, by spotykać się z nowymi ludźmi. Kochają życie i spotkania z przyjaciółmi!

Dziękujemy każdej osobie, która zaangażowała się w zbiórkę

Dziękujemy każdej osobie, która zaangażowała się w zbiórkę i wsparła finansowo mieszkańców Domu Fundacji L’Arche Gdynia. Bravo dla: CO i Centrala Gdańsk, CO Warszawa, Kancelaria Warszawa, CO Katowice! Dzięki hojności Zarządu PIKA razem zebraliśmy i wpłaciliśmy na konto Fundacji 1200 zł!

Dzięki naszemu zaangażowaniu bak fundacyjnego samochodu będzie pełen przez kolejne 24 dni! Larszobusem codziennie podróżują dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną, które są Domownikami i współtworzą Fundację L’Arche w Gdyni. Osobom, które nie rozliczyły jeszcze podatku za rok 2023, przypominamy, że termin mija ostatniego dnia kwietnia. Można przy tej okazji przeznaczyć 1,5% podatku na Fundację L’Arche w Gdyni.
KRS: 0000054452 Cel szczegółowy: Gdynia
Razem tworzymy piękną społeczność PIKA

Fundacja L’Arche w Gdyni dodała miłe podziękowania:
https://pomagam.pl/paliwo_do_larszobusa?utm_source=email&utm_medium=news
Poruszający film o domownikach można zobaczyć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=Ag6Wum_3YSY

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00