3 czerwca 2022

PIKA nominowana do tytułu POLSKA NAGRODA INNOWACYJNOŚCI 2022

W roku jubileuszowym dostaliśmy kolejny czytelny sygnał, że PIKA jest doceniana za innowacyjność. Świętująca 30 lat działalności firma uzyskała nominację do tytułu POLSKA NAGRODA INNOWACYJNOŚCI 2022 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

Wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w dniach 14–15 listopada w Krakowie. Polska Agencja Przedsiębiorczości oraz Prezydent Jacek Majchrowski zaprosili również firmę PIKA do współtworzenia tego ciekawego wydarzenia. Poprzednie edycje zgromadziły ponad 1 500 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu. Zaowocowały ścisłą współpracą m. in. z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Parlamentem Europejskim, Komisją Europejską, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwem Cyfryzacji czy Politechniką Gdańską.

Nachodzący Kongres to dwa dni rozmów, spotkań biznesowych oraz wydarzeń towarzyszących. PIKA została zaproszona do współtworzenia konferencji „Biznes XXI wieku”, w ramach której odbędą się sesje takie jak: Rozwój sektora nowoczesnych usług, gdzie poruszany będzie m.in. temat cyfrowej transformacji i usług z nią związanych.

Do udziału w Kongresie zapraszani są przedstawiciele dynamicznie rozwijających się samorządów oraz innowacyjnych firm, które wdrażają nowatorskie projekty w skali europejskiej i światowej. Polski Kongres Przedsiębiorczości nagradza najwybitniejsze instytucje, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do POLSKIEJ NAGRODY INNOWAYJNOŚCI 2022. W gronie tych firm w tegorocznej edycji znalazła się PIKA. Dziękujemy i – mamy nadzieję – do zobaczenia w Krakowie!

PIKA – List nominacyjny – PNI 2022

Zainteresowanych odsyłamy do relacji z VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości
https://www.youtube.com/watch?v=fu16bYPViuU&t=41058s

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00