11 kwietnia 2017

PIKA WYRÓŻNIONA W PRESTIŻOWYM KONKURSIE GAZETY BANKOWEJ!

Gazeta Bankowa od 15 lat wręcza nagrody za innowacyjne wdrożenia produktów i technologii w branży finansowej, bankowej, logistycznej i ubezpieczeniowej. W tym roku, kapituła konkursowa doceniła wspólne rozwiązanie PIKA oraz firmy Aplitt w zakresie zarządzania i przepływu wydruków w firmach.

Na Gali Techno Biznes, która odbyła się w dniu 5 kwietnia 2017 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie obok prezesów największych instytucji bankowych oraz ubezpieczeniowych swoją obecność potwierdził również Prezes Zarządu Pika Sp. z o.o., Pan Leszek Kalkowski. Jak się okazało, zaproszenie naszej firmy okazało się nieprzypadkowe – rynek finansowy docenił nasze rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentacją, wręczając nam jedną z nagród konkursowych.

Wspólny produkt Aplitt oraz PIKA zajmuje się zarządzaniem pełną obsługą wydruków w firmach wraz z późniejszym obiegiem powstałych dokumentów. W przy­padku, gdy źródłem wejścia dokumentu w obieg jest jego zeskanowanie, istnieje bezpośrednia możliwość podjęcia do­kumentu przez Kancelarię Cyfrową PIKA z obiegiem workflow. Gdy urządzenie wykorzystywane jest na potrzeby wydruku, PIKA obsługuje transport dokumentów oraz usługi przechowywania wraz z całym portfolio usług towarzyszących.

Wymienione powyżej rozwiązania Aplitt oraz PIKA ograniczają koszty związane z wydrukiem i obsługą doku­mentów, jednocześnie znacząco skra­cając ich obieg. Przy wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi, klient ma pew­ność, iż ważna korespondencja trafi do adresata w postaci skanu jeszcze tego samego dnia, a oryginał będzie znajdo­wał się w bezpiecznym miejscu. Daje to przestrzeń do szybkiej reakcji na treść dokumentu, co w dzisiejszych czasach jest podstawą przewagi konkurencyjnej na rynku finansowym i ubezpieczenio­wym.

Uzyskana nagroda jest sygnałem, iż produkty PIKA podążają w prawidłowym kierunku i odpowiadają potrzebom naszych klientów, co motywuje nas do dalszego ich rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych pozostałymi produktami PIKA zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00