5 grudnia 2023

Świąteczny Kiermasz PIKA & Fundacja L’Arche

W czasie świątecznym serce_PIKA mocniej! Z wielkim wzruszeniem i nadzieją śledzimy losy naszych Przyjaciół z Fundacji L’Arche. PIKA pokazuje, że doskonale rozumie ideę CSR i wspiera działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Za nami trzecia edycja Kiermaszu Świątecznego w trójmiejskiej lokalizacji Fundacji! Pracownicy gdańskiego oddziału PIKA już 25.11. w jednym z domów Fundacji mieli wyjątkową okazję, by zakupić oryginalne prezenty dla najbliższych u lokalnych rzemieślniczek i rzemieślników. Bez pośpiechu, w dobrej atmosferze można było spędzić sobotnie popołudnie. Domownicy i Asystenci domu byli gospodarzami tego wydarzenia i zadbali o to, by w Larszjanka CAFEE nie zabrakło pysznych wypieków i rozgrzewającej herbaty. Na najmłodszych (i starszych) czekały smakowite piernikowe warsztaty. Było słodko, kolorowo i radośnie!

 

Celem tegorocznego Kiermaszu było zgromadzenie środków na…paliwo do larszoBUSA. Możliwość przemieszczania się busem to dla mieszkańców domu prawdziwa WOLNOŚĆ.
Chociaż kilku domowników porusza się samodzielnie komunikacją miejską, to Fundacja przeznacza dużą część środków na paliwo. Podopieczni Fundacji chętnie wychodzą z domu, by spotykać się z nowymi ludźmi i wspólnie budować społeczność pełną akceptacji i wrażliwą na drugiego człowieka! Miesięcznie na paliwo z przeznaczają nawet 1500 zł.

Wspólnie  z Fundacją dzielimy się dobrem! Dlatego część środków z darowizn, przekazana zostanie do społeczności L’Arche, które działają na terenach objętych konfliktem zbrojnym – L’Arche w Betlejem i L’Arche Ukraina.
Każdy z nas wciąż może pomóc: https://pomagam.pl/paliwo_do_larszobusa
Więcej o wydarzeniu tutaj: https://fb.me/e/464c51u2U

 

Sprawdź również

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy gotowi. Razem z nami sięgnij po inteligentne narzędzia cyfrowej transformacji biznesu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn–pt od 8:00 do 16:00